SIA Logu alianse (dibināta 2008. Gadā)  ir uzņēmums, kas nodarbojas ar logu, durvju, bīdāmo sistēmu, dzīvokļa durvju un citu produktu tirdzniecību un montāžu. Mūsu piedāvātie produkti nāk no Eiropas pārstāvjiem un ražotājiem. Piedāvājam tikai kvalitatīvas preces ar atbilstošiem ES sertifikātiem un deklarācijām. Esam uzkrājuši daudzu gadu pieredzi un apkalpojuši tūkstošiem klientu Latvijā un ārpus tās.

Produkcijas kvalitāte.

Bieži cilvēkiem tiek radīts priekšstats, ka logi no Polijas ir sliktas kvalitātes un tie neatbilst Latvijas ražotāju standartiem. Šī pavisam noteikti ir nepatiesa informācija, jo Polijas ražotnes katru gadu arvien vairāk uzlabo ražošanas līnijas un tās tiek modernizētas. Uz doto brīdi Polijā ir vienas no vismodernākajām logu ražotnēm pasaulē, tās ir automatizētas un izslēdz kļūdas, kuras var rasties ražojot logus mazās ražotnēs ar rokām.

Mūsu pieredze logu izplatīšanā ļauj mums nodrošināt ne tikai kvalitāti un zemas izmaksas, bet arī būt uzticamiem mūsu klientiem, neatkarīgi no tā, cik sarežģīta situācija.

Lēmumu pieņemšana

Izvēloties logus un durvis, klients ne vienmēr pieņem pareizu lēmumu. Lielākoties virsroku ņem izmaksas, nevis produkta kvalitāte un uzticamas firmas piedāvājums. Problēmas ir vēl nopietnākas, ja montāža nav veikta pareizi. Ne visiem klientiem ir nepieciešamās zināšanas un ļoti bieži nav saprotama produkta cenas un kvalitātes attiecība. Šī problēma mums ir labi zināma, tādēļ mēs vienmēr cenšamies izskaidrot klientam visas detaļas, lai nerastos pārpratumi.