Energoefektīvi PVC logi

Profilu salīdzinājums
ProfilsStandart LINE 70Modern 80BluEnergyRehau Synego
Iebūves dziļums70 mm80 mm82 mm80 mm
Kameru skaits6667
stikla paketes biezums2 stikli -24 mm
3 stikli – 40 mm
2 stikli -24 mm
3 stikli – 48 mm
3 stikli – 48 mm3 stikli – 48 mm
FurnitūraMACOAXORROTOROTO

PVC logi

PVC logi pamatā ir polivinilhlorīds (PVC), viens no universālākajiem polimēriem, kas atrodams 21. gadsimtā. PVC materiāli mūsdienās ir atrodami gandrīz visās mūsu sadzīves jomās. Logiem un durvīm šis PVC maisījums tiek izmantots ar īpašu formulu, lai saglabātu logu izturību. PVC logi ir viens iecienītākajiem materiāliem visā pasaulē, tam ir zems apkopes līmenis un tam piemīt priekšrocības, kuras nepiemīt citiem materiāliem.

Piedāvājam tikai kvalitatīvus PVC logus ar atbilstošiem Eiropas Savienības sertifikātiem un deklarācijām. Izvēloties mūsu piedāvātos PVC logus Jūs varat būt droši, ka tie pēc daudziem lietošanas gadiem kalpos tikpat labi kā pirmajā dienā. Izturīgs tērauda armējums nodrošina logu stabilitāti un ilgmūžību. Profila kameru izolācija veido labāko skaņas un siltuma izolāciju pat visbargākajos ziemas apstākļos.

Izvēloties jaunus logus iesakām ieguldīt papildus drošībā. Mūsu piedāvātajiem logiem ir iespējams uzstādīt papildus furnitūru drošībai, drošības stiklus pret izsišanu, rokturus ar atslēgu, kā arī piedāvājam citus drošības risinājumus pēc Jūsu nepieciešamības.

Ieguldot naudu jaunos logos, ļoti svarīgi ir pievērst uzmanību to kvalitātei un siltumnoturībai, lai uzlabotu Jūsu mājokļa vērtību un energoefektivitāti. Logus mājoklim parasti maina vienu reizi, tādēļ iesakām – ieguldot papildus līdzekļus, PVC logi ilgtermiņā atmaksāsies un turpmākos gadus tie Jums nodrošinās papildus drošību un komfortu.

Protams, viens no galvenajiem faktoriem izvēloties logus ir to vizuālais veidols. Piedāvājam individuāli izstrādātu dizainu katram Jūsu logam, plašu toņu klāstu Jūsu izvēlētajiem profiliem gan no mājokļa iekšpuses gan ārpuses.

Uzņēmumam attīstoties strādājam ar klientiem ne tikai Vidzemē, bet visā Latvijā un ārpus tās. Mūsu uzņēmuma pieredzes laikā klientiem esam piegādājuši un uzstādījuši vairākus tūkstošus logus un durvis. Mūsu klienti atrodami visā Latvijas teritorijā – Valkā, Smiltenē, Limbažos, Cēsīs, Siguldā, Valmierā, Rūjienā, Mazsalacā, Salacgrīvā, Ainažos, Saulkrastos, Rīgā un citos Latvijas reģionos. Piedāvājam arī dažādus risinājumus ārpus Latvijas robežām gan privātpersonām gan juridiskajām personām.

Esam uzņēmums, kurš nebaidās no izaicinājumiem un mums ir svarīgi, lai sniegtā pakalpojuma kvalitāte atbilstu pat visprasīgākā klienta velmēm.