Par uzņēmumu

SIA Logu alianse (dibināta 2008. Gadā)  ir uzņēmums, kas nodarbojas ar logu, durvju, bīdāmo sistēmu, dzīvokļa durvju un citu produktu tirdzniecību un montāžu. Mūsu piedāvātie produkti nāk no Eiropas pārstāvjiem un ražotājiem. Piedāvājam tikai kvalitatīvas preces ar atbilstošiem ES sertifikātiem un deklarācijām. Esam uzkrājuši daudzu gadu pieredzi un apkalpojuši tūkstošiem klientu Latvijā un ārpus tās.

Produkcijas kvalitāte

Bieži cilvēkiem tiek radīts priekšstats, ka logi no Polijas ir sliktas kvalitātes un tie neatbilst Latvijas ražotāju standartiem. Šī pavisam noteikti ir nepatiesa informācija, jo Polijas ražotnes katru gadu arvien vairāk uzlabo ražošanas līnijas un tās tiek modernizētas. Uz doto brīdi Polijā ir vienas no vismodernākajām logu ražotnēm pasaulē, tās ir automatizētas un izslēdz kļūdas, kuras var rasties ražojot logus mazās ražotnēs ar rokām.

Mūsu pieredze logu izplatīšanā ļauj mums nodrošināt ne tikai kvalitāti un konkurētspējīgas izmaksas, bet arī būt uzticamiem nozares speciālistiem, neatkarīgi no tā, cik sarežģīts var šķist risinājums.

Lēmumu pieņemšana

Izvēloties logus un durvis, klients ne vienmēr pieņem pareizu lēmumu. Lielākoties virsroku ņem izmaksas, nevis produkta kvalitāte un uzticamas firmas piedāvājums. Dažkārt produkta cenas un kvalitātes attiecība ir noteicoša. Problēmas ir vēl nopietnākas nepareizi veiktas montāžas dēļ. Ne visiem klientiem ir nepieciešamās zināšanas vēlamā rezultāta sasniegšanā. Šīs un citas problēmas mums ir labi zināmas, tādēļ cenšamies sniegt profesionālu padomu katrā situācijā.