Paceļamie garāžu vārti industriālām ēkām

Sekcijveida industriālie vārti ir praktisks un ērts risinājums saimnieciskās telpās, kur ir intensīvāka transporta, cilvēka vai cita veida plūsma. To lietošana neprasa īpašas iemaņas, turklāt tie uzlabotu telpas siltumnoturību un tehnisko pielietojumu. Paceļamos vārtus izgatavojam individuāli, tāpēc atkarībā no Jūsu vajadzībām tos iespējams papildināt ar personāldurvīm, logiem, elektrodzinēju vai mehānisko atvēršanu, spec. krāsu toņiem un tml.

Vārtu konstrukcija ir sertificēta Zviedrijā, produktu testēšanas institūtā – SP Technical Research Institute of Sweden. Vārti izgatavoti no sendvič tipa sekcijām, 40 mm biezumā. Sekcijas ir siltinātas ar freonu nesaturošu un videi nekaitīgu poleuretānu, kas nodrošina labu siltuma izolāciju.

Mūsu vārtu termosekcijām ārējais metāls ir atdalīts no iekšējā metāla, tas nesaskaras savienojumu vietās un neveido aukstuma tiltu, kā rezultātā nodrošinot efektīvu siltuma izolāciju. Termosekcijas ir izgatavotas ar paaugstinātas siltumizolācijas tiltu, papildus stiprības sloksni 1mm biezumā un stucco gravējuma virsmu ar siltumpārvades koeficentu U=0.8 W/m2K, ko apliecina testēšanas sertifikāts.

Personāldurvis

Vārtu funkcionalitāti iespējams uzlabot iestrādājot tajos mazās durvis, tādējādi atvieglojot personāla pārvietošanos caur tiem. Šādām personāldurvīm ir vairākas priekšrocības – tiek patērēts mazāks laiks šķērsojot vārtus, ērtāka telpu noslēgšana (nav jāmēro apkārt ceļš, lai aizslēgt/atslēgtu vārtus) un ziemā mazāki siltuma zudumi (personāls pārvietojas caur durvīm, vārtus lieki necilājot). Durvju standarta izmēri ir 850 x 2000 mm (plat.-augst.), taču pēc klienta velmes izmērus iespējams koriģēt. Durvis ir aprīkotas ar hidraulisko aizvērēju, rokturi un slēdzeni.

Industriālo vārtu logi

Logi kā praktisks elements nodrošina telpas dabīgo apgaismoju un personāla caurredzamību pār kustību vārtu otrā pusē. Nenoliedzami logi var kalpot kā dizaina elements pašiem vārtiem, padarot tos estētiskākus uz kopējā ēkas fona. Logi tiek izgatavoti no dubultās akrilstikla paketes, taisnstūra formā. Izplatītākie izmēri logam ir 680×373 mm (plat.-augst.). Logu dizainu iespējams mainīt pēc Jūsu individuālām velmēm, sīkākai informācijai aicinām sazināties ar mūsu personālu.

Panorāmas logi

Piemēroti telpām ar īpaši intensīvu satiksmes plūsmu – auto servisi, auto mazgātuves, loģistikas komercēkas, utt.. Panorāmas logi nodrošina labāku darba organizāciju un gaismu iekštelpās, jo to izmēri ir lielāki nekā tradicionālie vārtu logi. Svarīgi zināt, ka logu rāmis ir veidots no alumīnija, kas padara materiālu izturīgāku pret dažādām skābēm, mitruma vai korozijas. Šādām panorāmas logu sekcijām ir plašs pielietojums.

Elektrodzinēji

Ērts un praktisks risinājums vārtu vēršanai! Industriālie elektrodzinēji aprīkoti ar augstu celtspēju un piemēroti dažādu izmēru vārtu operēšanai. Dzinējs padara vārtu darbību vienmērīgāku izlīdzinot kopēju celtspēju. Elektrodzinējus iespējams saslēgt ar citām vadības iekārtām Jūsu telpās un tiem ir plašas komplektācijas iespējas.

Galerija